ZKTeco BOL1168-R Vehicle Security Price in Riyadh, Saudi Arabia
SKU: BOL1168-R
  • Removable Bollard
  • Stainless steel
  • Simple installation
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
18 People watching this product now!
  • Pick up from the itshopsa.com
To pick up today
Free
Payment Methods:
Description
Diameter 168mm
Height from ground 600mm / customization
Average thickness 6mm / customization
Embedding depth 210mm